Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Produktový manažer mobilních aplikací

Znáš technologie a trendy v oblasti mobilních zařízení? Jsi fanoušek mobilních aplikací? Máš chuť se o takovou aplikaci starat, vést ji, zdokonalovat a nést zodpovědnost za její fungování a spokojenost jejích uživatelů? Třeba bychom si jako kolegové padli do oka!

Co nabízíme?

  • Kreativní náplň práce při vymýšlení nových funkcí
  • Seberealizace v celém procesu vývoje novinek od začátku až do konce
  • Podílení se na vývoji velkých věcí, které jsou vidět a které přináší užitek množství uživatelů
  • Stabilitu a jistoty státního zaměstnavatele
  • Řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na sport nebo kulturu a další výhody)

Jak to u nás chodí?

Podoba služeb České pošty se mění. A právě náš tým propaguje v mobilní aplikaci tyto služby tak, aby byly fresh, intuitivní a uživatelsky přívětivé. Občas to obnáší si tvrdě stát za svým a své nápady prosadit u kolegů z jiných týmů. Občas musí člověk pořádně provětrat mozkové závity, aby již nasazené služby přetransformoval do nové up-to-date podoby.
Nové funkčnosti budeš konzultovat s UX/grafickým týmem a v rámci větších projektů také s analytiky, vývojáři a dalšími členy projektového týmu. Výstupy budeš prezentovat nahoru stakeholderům i do strany kolegům. Budeš o aplikaci vědět vše do posledního detailu, bude to tvé dítě.

Hledáme kolegu, který:

  • Má předchozí zkušenost s vedením a rozvojem produktu v digital/on-line/e-commerce min. 3 roky
  • Má dobré nápady, invenci a používá selský rozum
  • Dokáže věci opravdu dotahovat až do konce
  • Ví, o čem je UX/UI design a analytika mu není cizí (Google Analytics, Firebase)
  • Umí pracovat s čísly, měřit svůj úspěch
  • Nemá problém svůj produkt odprezentovat

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít