Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Analytik

Hledáte šanci OPRAVDU profesně růst a být součástí něčeho na českém trhu jedinečného? Věříte, že na to máte?

Jsme jedna z největších firem v České republice a chystáme jednu z největších změn za poslední dobu. Nehledáme obyčejné analytiky, hledáme skutečné spolutvůrce změny. Hledáme nové kolegy, kteří splňují profil:

Váš profil:

• Máte bohatou zkušenost s analýzou komplexních a transformačních změn doloženou pozitivními referencemi
• Máte vynikající analytické myšlení i obyčejný selský rozum
• Umíte skvěle strukturovat řešení problému
• Ani při pohybu ve velkém detailu neztrácíte ze zřetele cíl projektu
• Umíte argumentovat věcně a jasně
• Jste excelentní v získávání informací
• Vynikáte svou důsledností při zjišťování a zpracování detailů
• Baví Vás hledat souvislosti a proaktivně navrhovat nová řešení
• Jste týmový hráč a umíte zároveň pracovat plně samostatně
• Problémy vnímáte jako šanci k dalšímu zlepšení a rozvoji
• Umíte se rychle zorientovat v neznámé situaci a rozlišovat priority
• Preferujete work-life balance
• Máte odvahu nás přesvědčit, že jste ten pravý? Přihlaste se

Vaše kvalifikace:

• Min. 3 letá zkušenost s business analýzou komplexních změn či 2 roky v konzultantství
• PowerPoint i Excel máte v malíčku

Vaše náplň práce:

• Detailní business analýza vybrané části projektů zavádějících nové produkty a služby nebo jejich inovace v oblasti logistiky a obchodu
• Analýza stávající stav, detailní návrh konkrétní změny vstříc modernizaci a vyšší efektivitě
• Komunikace a prezentace výstupů a závěrů napříč útvary
• Sběr, popis a analýza požadavků ze strany zadavatele, zainteresovaných útvarů a uživatelů
• Příprava analytické dokumentace
• Schopnost tvorby prezentací pro vedení společnosti
• Samostatné řešení svěřených úkolů v rámci projektového týmu

Odměníme Vás:

• zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
• 5ti týdny dovolené
• zkrácenou pracovní dobou (37,5 hod./týdně)
• stravenkami
• příspěvkem na sport, nebo návštěvu kulturních a společenských akcí
• široko škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních

Místo výkonu práce: centrum Prahy

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít