Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Řidič - transport hotovosti a cenin - Praha

Pracovní náplň:

  • řízení speciálního osobního vozidla
  • bezpečnostní zajištění člena posádky
  • obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně a komunikační techniky
  • komunikace s centrálním dispečinkem
  • přebírání, předávání a ukládání přepravních boxů (ruční manipulace s břemeny)

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení osobních vozidel min. 3 roky
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
  • praxe v bezpečnostních složkách
  • dobrý zdravotní stav (psychická i fyzická zdatnost)
  • výhodou zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D (lze vyřídit po nástupu)
  • svědomitost, zodpovědnost a kladný přístup k zákazníkům
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu, perspektivní zaměstnání
  • osobní růst a zvyšování odborné kvalifikace
  • školení, semináře, příležitosti pro vzdělávání a osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • možnost nástupu ihned / dohodou

Místo výkonu:

ČP Security, s.r.o., Olšanská 38/9, Praha 3

Kontaktní osoba:

Zdeněk Lucký, manažer CiT
tel. 724 635 400

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít