Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Technik pro správu budov

Popis pozice

  • provádění pravidelných kontrol stavu objektů a zajištění jejich provozuschopnosti
  • zabezpečení technické údržby a opravy zařízení v provozu pošty
  • koordinace provádění běžných odborných prací (malířské, klempířské, zámečnické, zednické apod.)
  • zajištění opravy vnitřního rozvodu a zařízení kanalizace, vodovodu a ústředního topení
  • zajištění vystavení požadavků na objednávky služeb, oprav a údržby
  • zabezpečení odstranění závad z revizí a prohlídek BOZP a PO
  • kontrola dodavatelů při realizaci zakázky včetně převzetí hotového díla

Váš profil

  • minimálně středoškolské vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • zkušenost (se správou majetku), s provozní údržbou a investiční výstavbou výhodou
  • technické myšlení
  • znalost Microsoft Office (Word, Excel) podmínkou
  • samostatný přístup k řešení úkolů
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme Vám

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zázemí velké dynamicky se měnící společnosti
  • týden dovolené navíc (5 týdnů dovolné)
  • stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • nástup ihned/dohodou

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít