Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Řidič/ka sk. C - Hodonín

Náplň práce:

  • řízení vozidla nad 7,5 t, rozvoz a svoz poštovního materiálu
  • občasné doručování nadrozměrných zásilek do domácností a firem
  • vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
  • dopravně - psychologické vyšetření
  • digitální karta do tachografu
  • čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilita

Odměníme Vás:

  • zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní dobou 37,5 hod. týdně

Místo výkonu práce:

Depo Hodonín, Průmyslová 3834/2, Hodonín

Kontaktní osoba:

Magda Nováková, specialista náboru
tel. 734 879 670, 954 401 574
mail: novakova.magda@cpost.cz

Doplňující informace:

  • možnost práce i na HPP na dobu určitou a to do 31.3.2019

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Magda Nováková

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít