Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj obchodní talent a profesionální přístup k jednání s lidmi, kterými můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pracovník/ce v zázemí pošty Bernartice (zkrácený úvazek)

Náplň práce:

  • administrativní zpracování přijatých zásilek v zázemí pošty
  • příprava zásilek na vypravení
  • práce s hotovostí
  • směnný provoz (3 hodiny denně)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s výučním listem
  • uživatelská znalost práce s PC
  • aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě
  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • vše potřebné Vás naučíme
  • týden dovolené navíc další benefity - stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
  • smlouvu na dobu neurčitou po jednom roce práce

Kdo Vám podá bližší informace?

Vladimíra Trucová - vedoucí řídící pošty Písek 1
Telefon: 605 225 162

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Romana Procházková
Telefon: 954 401 416

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít