Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pracovník třídění zásilek / Kartista - Plzeň

Náplň práce:

  • zpracování jednotlivě evidovaných a cenných zásilek
  • ruční a SW evidence dokladů
  • denní / noční 12-hod. směny

Požadujeme:

  • znalost poštovního provozu (orientace / zkušenost)
  • dobrý zdravotní stav, ochota práce v noci
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
  • schopnost jednání s klientem

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
  • měsiční mzdu do výše až Kč 25.500,- (vč. všech příplatků za směnnost dle ZP)
  • směny dle turnusu, cca 3 směny do týdne
  • zaměstnanecké výhody - až 30 dní dovolené, stravenky a další
  • zkrácená pracovní doba - týdenní úvazek 35,5 hod.
  • nástup: listopad / prosinec 2018

Místo pracoviště:

SPU Plzeň 02, Chebská 15, Plzeň

Kontaktní osoba:

Jiří Šindelář - vedoucí odboru BP
tel: 605 225 446 / 954 381 954

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít