Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Třídič balíkových zásilek - Plzeň

Náplň práce:

- manipulace s balíkovými zásilkami, ruční třídění zásilek
- vykládka / nakládka balíkových zásilek z poštovních vozidel

Požadujeme:

- fyzická zdatnost, spolehlivost, odpovědnost
- plnoletost - věk nad 18 let

Nabízíme:

- spolupráce formou DPP / DPČ
- hodinová sazba do výše až 170,- Kč / hod. (v období září - prosinec 2018)
- směny dle Vašich možností, pracovní týden pondělí - pátek
- denní: 6:00 - 17:00 hod., noční: 18:00 - 5:30 hod. (příp. začátek až od 22 hod.)
- možnost dlouhodobé brigády, nástup možný ihned
- místo výkonu: Chebská 15, Plzeň

Kontaktní osoba:

Šindelář Jiří - vedoucí odboru BZ
tel: 605 225 446

Místo pracoviště:

SPU Plzeň, Chebská 15

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít