Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Reklamant - infolinka - Praha 5

Náplň práce:

  • vyřizování telefonických dotazů klientů k zásilkám došlých ze zemí mimo EU
  • práce na PC a skeneru, administrativa
  • práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání - maturitní zkouška
  • uživatelskou znalost PC
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme Vám:

  • HPP na dobu určitou (12 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • měsiční mzdu do výše až Kč 25.000,-
  • benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
  • zkrácený pracovní úvazek 36,5 hod. týdně
  • nástup možný od 1. 9. 2018

Místo výkonu práce:

Pošta 120 - odbor celní deklarace
Praha 5, Plzeňská 139

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Denisa Najmanová

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít