Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Stavební technik - Praha

Náplň práce:

  • provádění (zajištění) oprav a údržby movitého a nemovitého majetku ČP, pronajatého majetku (včetně projektové dokumentace)
  • (zajištění) odstranění havarijních poruch a závad z revizí a kontrol BOZP a PO
  • (zajištění) provedení servisů a odstranění závad po revizích na vyhrazených technických zařízeních, pravidelné kontroly stavu pošt a objektů ČP
  • materiální zásobení interních složek údržby včetně objednávek
  • vystavení požadavků na objednávky služeb, oprav a údržby
  • kontrola provedení a odepsání hotových zakázek v programu dispečinku (ZL) a věcné schvalování faktur ve WF v systému SAP
  • vedení evidence objednávek, smluv a dokumentace k opravám
  • připravuje podklady pro výběrová řízení dodavatelů a účastní se při jejich vyhodnocení, připravuje podklady pro věcné a fin. plánování
  • provádí vyúčtování stálé zálohy, vede a aktualizuje ELN (evidenční listy nemovitostí) a staveb. dokumentaci k objektům ČP, vede evidenci OOPP za podřízené zam. a kontroluje čerpání
  • jedná s dodavateli ve věci zajištění rozpočtů, dodávek a fakturace k prováděným opravám, kontroluje dodavatele při realizaci zakázky včetně převzetí hotového díla
  • spolupracuje s region. dispečinkem při odstraňování hlášených závad
  • spolupracuje a jedná s ostat. útvary ČP a přísl. orgány státní správy
  • koordinuje a kontroluje plnění úk. pro zajištění provozu, údržby a oprav budov, technolog., zařízení a strojů a práci údržbářů při opr. majetku (odbor. a metodic. vedení skupiny při opravách majetku)
  • v souvislosti s výkonem povolání řídí služební motorové vozidlo

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • min. 5 let praxe se správou majetku, s provozní údržbou a investiční výstavbou
  • technické myšlení
  • znalost MS Office (Word, Excel) podmínkou, znalost SAP výhodou
  • vyhl. 50/78, § 6 – elektrická zařízení nad 1000V výhodou
  • samostatný přístup k řešení úkolů, zodpovědnost a spolehlivost
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástupní hrubou měsíční mzdu 29.200,- Kč
  • zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned / dohodou

Místo výkonu:

Praha a okolí

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít