Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Obsluha obálkovací linky - Brno

Náplň práce:

- manuální odebírání a kontrola obálek u obálkovací linky
- dle potřeby ruční kompletování zásilek
- práce ve směnném provozu (4-8 směn za měsíc)
- směny především na začátku každého měsíce (vč. nočních směn, víkendů i svátků)

Požadujeme:

- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
- bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
- věk nad 18 let, vhodné pro aktivní seniory, ženy na MD

Nabízíme:

- spolupráce na DPP / DPČ
- motivující hodinová odměna
- práce ve směnném provozu (směny dle vzájemné dohody)

Místo výkonu:

Postservis Brno, Opavská 822/10, Brno

Kontaktní osoba:

Jiří Rozek, vedoucí oddělení v provozu
tel. 954 382 055

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít