Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Údržbář - Jablonec nad Nisou

Náplň práce:

  • zabezpečování a provádění údržby a oprav majetku
  • provádění odborných řemeslnických prací zednických, vodoinstalatérských, zámečnických, případně elektrotechnických
  • odstraňování závad BOZP
  • zpracování dokumentace o provedené práci

Požadujeme:

  • SOU / SŠ vzdělání (technické)
  • vyhl. 50/78, §5,6 výhodou
  • manuální zručnost, dobrá fyzická kondice
  • samostatnost, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené a další
  • nástup - červen 2018

Místo výkonu:

Jablonec nad Nisou

Kontakt:

Vandírek Petr, tel. 954 401 475
Ing. Čabin Milan, tel. 954 401 562

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít