Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pracovník třídění BZ - Praha 10 - nábor. příspěvek 15.000,-

Náplň práce:

  • vykládka / nakládka balíkových zásilek (hmotnost až 30 kg)
  • následné zpracování zásilek (manipulace, třídění - ruční i strojní)
  • práce v denních i nočních směnách (06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00 hod.)

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilita
  • věk nad 18 let

Nabízíme:

  • práce na HPP na dobu určitou (s možností budoucí doby neurčité)
  • měsiční mzdu do výše až Kč 25.500,- (vč. příplatků za směnnost dle ZP)
  • náborový příspěvek 15.000,- Kč
  • zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
  • týdenní pracovní úvazek 35,5 hod. / týdně

Místo výkonu:

SPU Praha, Sazečská 7, Praha 10 - Malešice

Kontaktní osoba:

Denisa Najmanová
specialista náboru
Tel: 730 554 101

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa
Centrála/IT/Ostatní Vyhledat volná místa
Třídění zásilek Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít