Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Obsluha obálkovacích strojů - Č. Budějovice

Pracovní náplň:

  • obsluha a základní údržba obálkovacích strojů
  • elektronické a mechanické nastavení strojů podle typu zakázky
  • sledování kvality při zpracovávání
  • evidence do vnitropodnikového systému

Požadujeme:

  • SOU technického směru
  • technické myšlení
  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • hrubou měsíční mzdu do výše až 21.000 Kč (vč. příplatků za směnný provoz)
  • práci ve 3-směnném provozu, týdenní úvazek 35,5 hodiny
  • práci v jednom z nejmodernějších provozů v republice
  • práci v dobrém kolektivu, práci v klimatizovaných prostorech
  • zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na rekreaci, možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • možnost dalšího odborného a osobního rozvoje

Místo výkonu:

Postservis České Budějovice, Nemanická 2208/16

Kontaktní osoba:

Jaroslav Rozboud
vedoucí oddělení v provozu
mob. 739 684 399

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít