Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Třídič drobných listovních zásilek - Praha 120

Náplň práce:

  • ruční třídění listovních zásilek do ciziny – hmotnost zásilek do 2 kg
  • práce s poštovními uzávěry, další práce v provozu pošty
  • práce v denních i nočních směnách (dle Vašich možností)
  • brigáda vhodná pro muže i ženy nad 18 let věku

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

  • spolupráce formou DPP / DPČ
  • hodinová odměna do výše až Kč 104,- / hod.
  • práci v denních i nočních směnách (dle Vašich možností)
  • směny dle individuální dohody a aktuálního stavu pracovníků
  • možnost práce jen některé dny v týdnu, nástup možný ihned
  • místo výkonu: Praha 10 - Malešice (10 min od metra Depo Hostivař)

Místo výkonu:

SPU Malešice, Sazečská 598/7, Praha 10 – Malešice

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít