Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Technik - obsluha a údržba zařízení - Praha 10

Náplň práce:

  • údržba technologických linek pro třídění listovních / balíkových zásilek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, elektro slaboproud nebo strojní
  • trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • hrubou měsíční mzdu do výše až 28.600,- Kč + příplatky dle ZP
  • práci v 3-směnném provozu s nerovnoměrně rozdělenou pracovní dobou
  • základní pracovní úvazek 35,5 hod. týdně (12-hod. a 6-hod. směny)
  • benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
  • místo výkonu: Praha 10 - Malešice
  • nástup: březen 2017

Kde budete pracovat?

Praha 10 - Malešice, Sazečská 7

Kontaktní osoba:

Milan Přeučil
vedoucí odboru v provozovně
tel. 733 142 392

Denisa Najmanová
specialista náboru
tel. 730 554 101

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít