Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Expert pro nábor a HR marketing

Budete se aktivně podílet na vlastních HR projektech v rámci týmu, který má na starosti přípravu a realizaci zajímavých náborových, rozvojových a stabilizačních aktivit.

Co budete dělat:

  • Přinášet a aplikovat nejnovější trendy v náboru
  • Plánovat a vyhodnocovat efektivitu náborových kampaní
  • Podílet se na přípravě a realizaci různých HR projektů
  • Hledat cesty komunikace na sociálních sítích a spravovat kariérní web
  • Propagovat ČP jako atraktivního zaměstnavatele
  • Aktivně spolupracovat s celým týmem HR

Očekáváme od Vás, že:

  • Jste profesionálem v náboru zaměstnanců, víte kam zacílit
  • Máte kreativní a neotřelý způsob myšlení
  • Jste samostatný a aktivní v přístupu ke svěřeným projektům
  • Orientujete se na výsledky
  • Vyznáte se v základních grafických programech, PowerPointu, Wordu a Excelu
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Úsměv na tváři - ten máme i my pro Vás

Máme pro Vás připraveno:

  • Prostor pro samostatnou práci a nápady
  • Flexibilní (klouzavou) pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé benefity – stravenky, příspěvky na penzijní spoření a životní pojištění, školení
  • Dobrou kávu a příjemný kolektiv

Kde budete pracovat?

  • Praha 4, Pankrác

Kdy byste mohl nastoupit?

  • ihned – případně podle dohody

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Zuzana Hrušová

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít