Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Expert pro HR marketing a náborové kampaně

Budete se aktivně podílet na vlastních HR projektech v rámci týmu, který má na starosti přípravu a realizaci zajímavých náborových, rozvojových a stabilizačních aktivit.

Co budete dělat:

  • Přinášet a aplikovat nejnovější trendy v náboru
  • Plánovat a vyhodnocovat efektivitu náborových kampaní
  • Připravíte komunikační kampaň pro budování značky zaměstnavatele
  • Hledat nové cesty komunikace na sociálních sítích a spravovat kariérní web
  • Metodickou podporu náborovému týmu

Očekáváme od Vás, že:

  • Jste profesionálem v metodice náborových kampaní, víte kam zacílit
  • Umíte připravit PR články z hlediska vzhledu i obsahu
  • Máte kreativní a neotřelý způsob myšlení
  • Jste samostatný a aktivní v přístupu ke svěřeným projektům
  • Orientujete se na výsledky
  • Vyznáte se v základních grafických programech, PowerPointu, Wordu a Excelu
  • VŠ vzdělání
  • Úsměv na tváři - ten máme i my pro Vás

Máme pro Vás připraveno:

  • Prostor pro samostatnou práci a nápady
  • Flexibilní (klouzavou) pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé benefity – stravenky, příspěvky na penzijní spoření a životní pojištění, školení
  • Dobrou kávu a příjemný kolektiv

Kde budete pracovat?

  • Praha 4, Pankrác

Kdy byste mohl nastoupit?

  • ihned – případně podle dohody

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Mgr. Zuzana Hrušová

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít