Česká pošta

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pomocník řidiče - závozník - Brno

Náplň práce:

  • výpomoc řidiči při při doručování nadrozměrných zásilek
  • práce v pětidenním pracovním cyklu (pondělí – pátek, 7:30 – 15:30 hodin)

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, odpovědnost
  • zručnost s paletovým vozíkem
  • věk nad 18 let

Nabízíme:

  • spolupráce formou DPČ / DPP
  • hodinovou odměnu Kč 95,- / hod.
  • směny dle vzájemné dohody, dle Vašich časových možností
  • nástup dle dohody

Místo výkonu:

SPU Brno, Heršpická 875/6a

Kontakt:

Čechová Věra
specialista náboru
tel.: 954 401 574,734879670
(volejte v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 hod.)

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Česká pošta, s.p.

Nejčastěji hledaná místa

Doručovatelé Vyhledat volná místa
Pracovníci přepážek Vyhledat volná místa
Roznos letáků Vyhledat volná místa

Přihlášení do databáze

zavřít